"בגיל 42, הרגשתי שהגוף משתנה, המחזור הפסיק להיות סדיר ונכנסתי לתקופה של לחצים ועומס פנימי שהרגשתי שאני הולכת לאיבוד. מודה על המפגש איתך שתמך בי, איזן אותי והחזיר את הגוף שלי למסלול. למדתי על עצמי, למדתי  לקבל יותר את עצמי ולמדתי לנשום ולהרגע. הרגשתי שאת מצליחה להכיל אותי ואת כל הבלאגן שהבאתי איתי. אני מרגישה ערנית יותר, אופטימית ומאוזנת הרבה יותר. תודה על הצחוקים, על הטישו ועל העצות החכמות. באהבה, תודה, קרן שדה."

גיל המעבר הוא לא רק גלי חום, אלא שינוי מהותי גופני ונפשי. לא כל אישה חווה גלי חום, אך תופעה זו נקשרת לגיל המעבר כאילו היא היחידה או המרכזית שבהם. למעשה, יש הרבה שינויים המגיעים בהדרגה מגיל 40 ועד לאחר הפסקת הווסת וניתן לטפל בהם. בתקופה זו עשויות לעלות שאלות כמו מה עכשיו? מה לא הספקתי? איך בכלל הגעתי לגיל הזה? האם השנים היפות שלי נגמרו? כל אלו הם לגמרי טבעיים ונורמאלים.

יחד עם זאת, מעבר בשער הזה יכול להביא איתו גם שחרור ופריחה מחודשת. למשל- פחות מה חושבים ויותר מה אני רוצה, פחות ויתור, יותר תשומת לב פנימה.  יש התעוררות רוחנית שמבקשת מקום והיא מראה לאישה את הדרך ואת המקומות החדשים בזוגיות, במיניות, ביחס עם הגוף, בעשייה המקצועית.

גיל המעבר, מביא איתו פרידה מהווסת ומהמחזוריות החודשית ומעבר לשלב נשי חדש, תנועה מחוכמת הרחם אל חוכמת הלב. בחברה שלנו מתפספסת לעיתים, הבנה עמוקה בנוגע לפוטנציאל הנשי ולאפשרויות החדשות הנפתחות לנשים בשלב זה. גיל המעבר מבטא תנועה אל עבר פוריות שהיא אנרגטית ורחבה יותר.

רפואה סינית מטפלת בצורה מותאמת ומרגיעה בכל תסמיני גיל המעבר ובנוסף מאפשרת וויסות ונינוחות של מערכת העצבים. מגע מאזן, נשימה, מדיטציה, חיבור לגוף, הקשבה וכמובן דיקור, יוכלו לאזן ולחזק אותך. ניתן מקום לרגשות ולצרכים שלך, נאפשר מנוחה עמוקה של הגוף ונקשיב יחד למסרים מהגוף.


זה הזמן לאהבה עצמית, להנות מתקופת אמצע החיים ומההזדמנות שהיא מביאה.

מחיר מפגש- 

טיפול ראשון כולל אבחנה, שעה ורבע- 350 ש"ח.

טיפול נוסף, שעה- 300 ש"ח.

 אני כאן בשבילך, מיכל 050-2201185