עזרה בכניסה להריון

את מחפשת עזרה ותמיכה בכניסה להריון? רוצה להצליח להרגע ולהרגיש חיבור לגופך? אעזור לך לשפר את הסיכויים, לשפר מדדים להזרים דם את הרחם, השחלות והחצוצרות ולתמוך באיזון הורמונאלי.

אני נשארת במהלך הטיפול בחדר ולא יוצאת, חשוב לי ללוות אותך. הטיפול בחלקו הראשון כולל שיחה, עדכונים, שאלות, סקירה, דיוק של תזונה, אורח חיים, הבנת המצב ובחינת שינויים בדרך, לפעמים, כשמתאים,  זהו זמן לשיחה אמפתית עמוקה.

בחלקו השני, את נשכבת על מיטת הטיפולים, אני בודקת את הדופק, את הלשון, את הבטן. מקשיבה.

עוזרת לך למצוא את הנשימה, את ההקשבה לעצמך, להתחבר לתחושות הגוף שלך. מחפשת את נקודות הדיקור המדוייקות. 

לפעמים אני עושה שיאצו, לפעמים טיפול ועיסוי בטן, לפעמים מובילה ומדריכה אותך בדמיון מודרך ולפעמים רק שקט. ומוזיקה.

המרחב כולו, בראש ובראשונה, מכוון להיות מרחב בטוח ומאפשר. זה חשוב לי מכל.

מתאים כאשר ישנו-

 • FSH גבוה
 • קושי בכניסה להריון ללא סיבה מוסברת
 • מחזור לא סדיר
 • מיומה עד 4 ס"מ
 • העדר ביוץ
 •  שחלות פוליציסטיות 
 • אמנוריאה- ללא ווסת
 •  ירידה ברזרבה שחלתית
 •   חוסר איזון הורמונלי 
 •  ליווי טיפולי IVF - תמיכה גופנית ורגשית   והפחתה של תופעות לואי
 • אם את לאחר הפלה, אובדן או לידה שקטה.

   

 

 •  משך ותדירות- משך הטיפול הראשון כשעה וחצי, משך הטיפולים הבאים כשעה. תדירות הטיפולים המומלצת היא אחת לשבוע בתחילת תהליך, כאשר בהמשך ניתן לרווח.
 • מחיר מפגש-

  טיפול ראשון הכולל אבחנה, שעה ורבע-350 ש"ח

  טיפול נוסף, שעה- 300 ש"ח.

  (הנחת 10 אחוז לימי קורונה) . מיכל 050-2201185

"מיכל פגשה אותי בנקודת שבר גדולה מאוד בחיי.הרגשתי שהגוף והיקום בגדו בי והחזקתי באמונה שהגוף שלי אינו מסוגל להחזיק הריון. שהגעתי למיכל ממש מהרגע הראשון היתה לי תחושה שהגעתי למקום נכון וטוב ושמאותו רגע אני לא לבד בתהליך ויש מי שהולכת איתי, מחזקת אותי ובידים בטוחות מרפאה את הגוף ולא פחות את הנפש. מטיפול לטיפול הרגשתי שאני מתחזקת פיזית ורגשית וצוברת כוחות לקראת תהליך של הריון חדש. ולאחר שנקלטתי שוב, כמובן שאז הגיעה התמודדות אמיתי לא פחות איך נותנים אמון שהעבר לא יחזור על עצמו?! וגם שם מיכל ליוותה אותי במקצועיות ונתינה גדולה ומתוך על הסתכלות על התמונה השלמה. איזנה ועזרה לי להבין יותר טוב את הגוף שלי מה נכון לו כיצד להזין אותו ואיך להביא יחד את הריפוי." לירון.

______________________________________________________________________________________

"היי מיכל, התכוונתי לכתוב לך כבר הרבה זמן אבל לא יצא. לא בטוחה שאת זוכרת אותי, טיפלת בי בדיוק שלוש פעמים והן השפיעו עלי מאוד!!! כשהגעתי אליך הייתי בקרקעית, גמורה ומרוסקת.. את היית כמו מלאך שמשה אותי מהחור השחור ששקעתי בו. אלא היו אומנם רק שלושה מפגשים אבל הם היו משמעותיים ומלאי תמיכה ורוך כמו חברה, אחות, אמא מחבקת שבאמת רצתה בהצלחתי.. היית פסיכולוגית, מרגיעה ומדקרת נפלאה. הגעתי אליך בסוף הטיפול השישי ובשביעי כבר נקלטתי. עכשיו אני חובקת ילדה מדהימה שהפכה את עולמי 180 מעלות לאושר אושר אושר... רר שתדעי שיש לך חלק בתהליך הזה להבאתה.. אין מספיק מילים שיכולות לתאר את הרגשתי ותודתי.. אז רק אכתוב תודה..." דייזי

______________________________________________________________________________________

"הגעתי לטיפול אצל מיכל מאחר ורציתי להיכנס להריון והרגשתי שאני צריכה לחזק את גופי.
אחת הסיבות שהגעתי אליה היתה בגלל ששמעתי שהיא לא עוזבת את החדר בזמן שאני שוכבת עם המחטים מחוברות לגופי. והדבר היה לי חשוב ביותר.
אני מחפשת נוכחות אמיתית בטיפול.לאורך הטיפולים עלה מאוד עניין ההפלה שעברתי. בכל פעם שהנושא עלה, הייתי בוכה...הרגשתי שזה יושב אצלי חזק... בעיקר עצם הבחירה שבחרתי. הבנתי גם דרך הטיפול שגוף אחרי הפלה זקוק לזמן לחזור לעצמו ולמאגרים שלו...

הטיפול היה לא רק חיזוק פיזי אלא גם חיזוק נפשי. זה היה נפלא, מחזק ומרפא. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך מיכל על הנוכחות והמקצועיות שלך."

 ______________________________________________________________________________________

הי מיכל, היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה. שרון.

_______________________________________________________________________________________

משך ותדירות- משך הטיפול כשעה. תדירות הטיפולים המומלצת היא אחת לשבוע בתחילת תהליך, כאשר בהמשך ניתן לרווח.

מחיר מפגש- 

טיפול ראשון כולל אבחנה, שעה ורבע- 350 ש"ח.

טיפול נוסף, שעה- 300 ש"ח.

(הנחת קורונה- 10 אחוז).

אני כאן בשבילך-

050-2201185 מיכל