עזרה בכניסה להריון

פוריות מתקיימת כאשר כמה גורמים יחד נפגשים.

תקינות המחזוריות החודשית, הווסת, זרימת הדם, תנועת הצ'י, תפקוד המערכת הנשית כולה- השחלות, חצוצרות, ביציות, הרחם. כל אחד מאיברים אלו הוא עולם ומלואו של חוכמה נשית, של פיזיולוגיה גאונית. למעשה, כל איברי הגוף משתתפים ביצירה ולוקחים חלק ביצירת הפוריות. 

בנוסף, חשובים לסיפור הפוריות, גם הרגשות. האם יש בהם תנועה ומקום, נראה שמתאפשר להם לנוע ולא להתקע, שמותר לכאוב, שיש משאבים מספיקים כדי לשמוח ולהאמין גם כשקשה. זוהי חוכמתה של הנשמה.

מטרה ודרך

מטרת הטיפול היא לתמוך באיזון הרחם והאגן, ליצור תנועה, לחזק את מערכות הגוף באופן מותאם ואישי אלייך.

מתוך הקשבה אלייך ואל הגוף שלך, אוכל לתמוך במערכות הגוף ובבריאות הנשית שלך.

דיקור עובד דרך מערכת העצבים אל הגוף כולו ובאפשרותו לרפא וליצור שינויים רצויים בגוף ובנפש,לחזק את הפוריות, את הביוץ, את יכולת ההשתרשות והחזקת ההריון.

בחלקו הראשון של הטיפול, תוכלי לספר לי , כל מה שמציק לך, כל מה שעובר עלייך,  אני אעזור לך לעשות סדר ולפעמים פשוט אהיה איתך שם, שלא תהיי לבד.

בחלקו השני, את נשכבת על מיטת הטיפולים, אני בודקת את הדופק, את הלשון, את הבטן ומדקרת. את תשארי עם המחטים למשך 20 דקות.

האם זה כואב?

אני עצמי מכורה למחטים, ממש אוהבת אותן.. כך שלדעתי זה הדבר הכי נעים שיש. אך יש מי שחוששת ולכן רוצה לומר שזה לא כואב, גם אם מחט מציקה, אחרי כמה רגעים הגוף נרגע ומתאפשרת מנוחה, רגיעה ושקט.

כשאת עם מחטים, אני אטפל בך גם במגע- ואני יודעת שאלו הן דקות חשובות של ריפוי עמוק. 


 מקרים נפוצים בקליניקה בהם אני מטפלת-

 • FSH גבוה
 • קושי בכניסה להריון ללא סיבה מוסברת
 • מחזור לא סדיר
 • פוריות לאחר הפלה יזומה
 • מיומות 
 • העדר ביוץ
 •  שחלות פוליציסטיות 
 • אמנוריאה- ללא ווסת
 •  ירידה ברזרבה שחלתית
 •   חוסר איזון הורמונלי 
 •  ליווי טיפולי IVF
 • הפלות חוזרות
 • לאחר הפלה, לידה שקטה.
 • אי פוריות לא מוסבר.
 •  משך ותדירות- משך הטיפול הראשון כשעה וחצי, משך הטיפולים הבאים כשעה. תדירות הטיפולים המומלצת היא אחת לשבוע בתחילת תהליך, כאשר בהמשך ניתן לרווח.
 • מחיר מפגש-

  טיפול- 300 ש"ח 

 •  (אם יש קושי סביב הקורונה- הנחת 10 אחוז לימי קורונה) . 

  בואי, אני מחכה לך. מיכל 050-2201185

"מיכל פגשה אותי בנקודת שבר גדולה מאוד בחיי.הרגשתי שהגוף והיקום בגדו בי והחזקתי באמונה שהגוף שלי אינו מסוגל להחזיק הריון. שהגעתי למיכל ממש מהרגע הראשון היתה לי תחושה שהגעתי למקום נכון וטוב ושמאותו רגע אני לא לבד בתהליך ויש מי שהולכת איתי, מחזקת אותי ובידים בטוחות מרפאה את הגוף ולא פחות את הנפש. מטיפול לטיפול הרגשתי שאני מתחזקת פיזית ורגשית וצוברת כוחות לקראת תהליך של הריון חדש. ולאחר שנקלטתי שוב, כמובן שאז הגיעה התמודדות אמיתי לא פחות איך נותנים אמון שהעבר לא יחזור על עצמו?! וגם שם מיכל ליוותה אותי במקצועיות ונתינה גדולה ומתוך על הסתכלות על התמונה השלמה. איזנה ועזרה לי להבין יותר טוב את הגוף שלי מה נכון לו כיצד להזין אותו ואיך להביא יחד את הריפוי." לירון.

______________________________________________________________________________________

"היי מיכל, התכוונתי לכתוב לך כבר הרבה זמן אבל לא יצא. לא בטוחה שאת זוכרת אותי, טיפלת בי בדיוק שלוש פעמים והן השפיעו עלי מאוד!!! כשהגעתי אליך הייתי בקרקעית, גמורה ומרוסקת.. את היית כמו מלאך שמשה אותי מהחור השחור ששקעתי בו. אלא היו אומנם רק שלושה מפגשים אבל הם היו משמעותיים ומלאי תמיכה ורוך כמו חברה, אחות, אמא מחבקת שבאמת רצתה בהצלחתי.. היית פסיכולוגית, מרגיעה ומדקרת נפלאה. הגעתי אליך בסוף הטיפול השישי ובשביעי כבר נקלטתי. עכשיו אני חובקת ילדה מדהימה שהפכה את עולמי 180 מעלות לאושר אושר אושר... רר שתדעי שיש לך חלק בתהליך הזה להבאתה.. אין מספיק מילים שיכולות לתאר את הרגשתי ותודתי.. אז רק אכתוב תודה..." דייזי

______________________________________________________________________________________

"הגעתי לטיפול אצל מיכל מאחר ורציתי להיכנס להריון והרגשתי שאני צריכה לחזק את גופי.
אחת הסיבות שהגעתי אליה היתה בגלל ששמעתי שהיא לא עוזבת את החדר בזמן שאני שוכבת עם המחטים מחוברות לגופי. והדבר היה לי חשוב ביותר.
אני מחפשת נוכחות אמיתית בטיפול.לאורך הטיפולים עלה מאוד עניין ההפלה שעברתי. בכל פעם שהנושא עלה, הייתי בוכה...הרגשתי שזה יושב אצלי חזק... בעיקר עצם הבחירה שבחרתי. הבנתי גם דרך הטיפול שגוף אחרי הפלה זקוק לזמן לחזור לעצמו ולמאגרים שלו...

הטיפול היה לא רק חיזוק פיזי אלא גם חיזוק נפשי. זה היה נפלא, מחזק ומרפא. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך מיכל על הנוכחות והמקצועיות שלך."

 ______________________________________________________________________________________

הי מיכל, היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה. שרון.

_______________________________________________________________________________________

 מיכל- 050-2201185