תמיכה לפוריות


עזרה בכניסה להריון

פוריות מתקיימת כאשר כמה גורמים יחד נפגשים. תקינות המחזוריות החודשית, הווסת, זרימת הדם, תנועת הצ'י, תפקוד המערכת הנשית כולה- השחלות, חצוצרות, ביציות, הרחם.

כל אחד מאיברים אלו הוא עולם ומלואו של חוכמה נשית. 


מטרה ודרך

מטרת הטיפול היא לתמוך באיזון הרחם והאגן, ליצור תנועה חלקה של דם ואנרגיה. בתהליך אני מתמקדת בחיזוק מערכת הפוריות והמחזוריות החודשית, בזרימת דם תקינה לאברי האגן והבטן ובאיזון הורמונאלי. דיקור עובד דרך מערכת העצבים ובאפשרותו לרפא וליצור שינויים רצויים בגוף ובנפש,לחזק את הפוריות, את הביוץ, את יכולת ההשתרשות והחזקת ההריון, דרך חיבור למנגנונים של רגיעה ווויסות.

בטיפול אלמד אותך גם לעבוד עם טבלאות חום שחר, המאפשרות זיהוי הביוץ ומעקב מדוייק לאורך הגל החודשי.


מחטים, האם זה כואב?

רוב הנקודות אינן מורגשות בכלל, יש נקודות יותר מורגשות אך גם זה רק ברגע הראשון.  אחרי כמה שניות תחושה נעימה מתפשטת וזהו טיפול מאוד נעים ומרגיע.


 מקרים נפוצים בקליניקה בהם אני מטפלת- 

 • מחזור לא סדיר- ארוך, קצר.
 • רזרבה שחלתית נמוכה
 • קושי לא מוסבר 
 • פוריות לאחר הפלה או לאחר אובדן
 • מיומות 
 • העדר ביוץ
 •  אמנוריאה- ללא ווסת
 •  חוסר איזון הורמונלי 
 •  ליווי טיפולי IVF
 • הפלות חוזרות
 • בעיית קרישיות, אפלה APLA
 • רירית רחם דקה

 משך ותדירות- משך הטיפול הראשון כשעה וחצי, משך הטיפולים הבאים כשעה. תדירות הטיפולים המומלצת היא אחת לשבוע בתחילת תהליך, כאשר בהמשך ניתן לרווח.


מחיר מפגש- טיפול- 300 ש"ח 

אשמח לשוחח ולהפגש. מיכל 050-2201185"מיכל פגשה אותי בנקודת שבר גדולה מאוד בחיי.הרגשתי שהגוף והיקום בגדו בי והחזקתי באמונה שהגוף שלי אינו מסוגל להחזיק הריון. שהגעתי למיכל ממש מהרגע הראשון היתה לי תחושה שהגעתי למקום נכון וטוב ושמאותו רגע אני לא לבד בתהליך ויש מי שהולכת איתי, מחזקת אותי ובידים בטוחות מרפאה את הגוף ולא פחות את הנפש. מטיפול לטיפול הרגשתי שאני מתחזקת פיזית ורגשית וצוברת כוחות לקראת תהליך של הריון חדש. ולאחר שנקלטתי שוב, כמובן שאז הגיעה התמודדות אמיתי לא פחות איך נותנים אמון שהעבר לא יחזור על עצמו?! וגם שם מיכל ליוותה אותי במקצועיות ונתינה גדולה ומתוך על הסתכלות על התמונה השלמה. איזנה ועזרה לי להבין יותר טוב את הגוף שלי מה נכון לו כיצד להזין אותו ואיך להביא יחד את הריפוי." לירון.


"היי מיכל, התכוונתי לכתוב לך כבר הרבה זמן אבל לא יצא. לא בטוחה שאת זוכרת אותי, טיפלת בי בדיוק שלוש פעמים והן השפיעו עלי מאוד!!! כשהגעתי אליך הייתי בקרקעית, גמורה ומרוסקת.. את היית כמו מלאך שמשה אותי מהחור השחור ששקעתי בו. אלא היו אומנם רק שלושה מפגשים אבל הם היו משמעותיים ומלאי תמיכה ורוך כמו חברה, אחות, אמא מחבקת שבאמת רצתה בהצלחתי.. היית פסיכולוגית, מרגיעה ומדקרת נפלאה. הגעתי אליך בסוף הטיפול השישי ובשביעי כבר נקלטתי. עכשיו אני חובקת ילדה מדהימה שהפכה את עולמי 180 מעלות לאושר אושר אושר... רר שתדעי שיש לך חלק בתהליך הזה להבאתה.. אין מספיק מילים שיכולות לתאר את הרגשתי ותודתי.. אז רק אכתוב תודה..." דייזי


"הגעתי לטיפול אצל מיכל מאחר ורציתי להיכנס להריון והרגשתי שאני צריכה לחזק את גופי.
אחת הסיבות שהגעתי אליה היתה בגלל ששמעתי שהיא לא עוזבת את החדר בזמן שאני שוכבת עם המחטים מחוברות לגופי. והדבר היה לי חשוב ביותר.
אני מחפשת נוכחות אמיתית בטיפול.לאורך הטיפולים עלה מאוד עניין ההפלה שעברתי. בכל פעם שהנושא עלה, הייתי בוכה...הרגשתי שזה יושב אצלי חזק... בעיקר עצם הבחירה שבחרתי. הבנתי גם דרך הטיפול שגוף אחרי הפלה זקוק לזמן לחזור לעצמו ולמאגרים שלו...

הטיפול היה לא רק חיזוק פיזי אלא גם חיזוק נפשי. זה היה נפלא, מחזק ומרפא. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך מיכל על הנוכחות והמקצועיות שלך."


הי מיכל, היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה. שרון.מיכל- 050-2201185