הגעתי למיכל בתקופה הקשה בחיי, לאחר לידה שקטה בשבוע 22 חזרתי לטיפולי פוריות והמשכתי בניסיונות להביא ילד לעולם למרות שהייתי שבורה ומיואשת.

ההתמודדות עם ההפלה הייתה בודדה מאוד, למרות שהאנשים סביבי מאוד רצו לעזור הם פשוט לא הצליחו להבין מה עברתי והם לא יכלו לבכות עם הילד שאבד לי כי לא היה להם שום חיבור אליו. הרגשתי שהיה לי ילד ופתאום נעלם ולא היה לי כלום כדי להרגיש שהוא היה קיים. מלבד בעלי, הייתי לבד.

באתי למיכל כדי שתעזור בהתקדמות הטיפולים ולהיכנס להריון אך בפועל יצאנו לשתי משימות מקבילות- האחת לתת משמעות וממשות לילדי הראשון, להתמודד עם אובדנו והשנייה להצליח להיכנס להריון ולהביא ילד לעולם.

קשה לי להיזכר בפרטי התהליך שעברתי אצל מיכל אבל קל לי להיזכר בתחושה של ההבנה, ההכלה והעדינות שבה מיכל הציעה לי את כל היכולות המופלאות שלה ונתנה לי לבחור באילו מהן להשתמש. הטיפול היה קשה ומייסר וגם אמתי, משחרר ומרפא. יצאתי ממנו עם אין סוף תובנות על עצמי והחיים ובעיקר עם שינוי פנימי. מיכל הצליחה להחזיק את שני קצוות התהליך- התמודדות עם המוות ויצירת חיים בצורה מאוזנת ונכונה שאפשרה לשניהם להתקיים בו זמנית ולכן גם בטיפולי הפוריות חלה התקדמות משמעותית ובסופו של דבר הושג ההיריון המיוחל. מיכל המשיכה ללוות אותי גם בהריון ממש עד הלידה.

היום, בזכות מיכל, מתקיימים שני ילדי- דור, בני הבכור, שמת יום לפני לידתו ושני, ביתי השנייה שממלאת את ליבי בכל יום.

וזו ההזדמנות שלי להגיד תודה ולהמליץ על אישה מדהימה עם יכולות יוצאות דופן.