חוכמת הגוף הנשי מלווה אותנו בכל רגע בחיינו,

שומרת על בריאות הגוף, על יכולת הפוריות, על לב פתוח ומשתנה ועל שינויים הורמונאליים.

אך לפעמים, יש קושי בדרך שמתבטא בגוף , בחוסר איזון או בכאב.

תוכלי לקבל תמיכה והדרכה,

כדי להרגיע ולחזק את הגוף והרחם,

דרך דיקור, מגע ושיחה מעמיקה.

אשמח ללוות אותך בדרכך. באהבה, מיכל.


מה את צריכה? האם אוכל לעזור לך?

אספר לך מה אני עושה, תבדקי את אם זה מה שנכון לך.

הקליניקה שלי היא בית.

בית המאפשר טיפול מקצועי והרבה מעבר לכך, יש בו אהבה, תמיכה והכלה.

אני נשארת במהלך הטיפול בחדר ולא יוצאת, חשוב לי ללוות אותך. הטיפול בחלקו הראשון כולל שיחה, עדכונים, שאלות, סקירה, דיוק של תזונה, אורח חיים, הבנת המצב ובחינת שינויים בדרך, לפעמים, כשמתאים,  זהו זמן לשיחה אמפתית עמוקה.

בחלקו השני, את נשכבת על מיטת הטיפולים, אני בודקת את הדופק, את הלשון, את הבטן. מקשיבה.

עוזרת לך למצוא את הנשימה, את ההקשבה לעצמך, להתחבר לתחושות הגוף שלך.

מחפשת את נקודות הדיקור המדוייקות. לפעמים אני עושה שיאצו, לפעמים עיסוי בטן, לפעמים מובילה ומדריכה אותך בדמיון מודרך ולפעמים רק שקט. ומוזיקה.

המרחב כולו, בראש ובראשונה, מכוון להיות מרחב בטוח ומאפשר. זה חשוב לי מכל.


שמי מיכל, אני מטפלת ברפואה סינית לנשים לבריאות נשית מזה 18 שנים ומתמקדת בפוריות ובעזרה בכניסה להריון, ליווי טיפולי פוריות, הפרעות במחזור החודשי, שחלות פוליציסטיות, ליווי הריון, אובדן הריון, עיבוד לידה,זירוז לידה,היפוך עובר, גיל המעבר. מטפלת ומלמדת תקשורת מקרבת.

                                                                 .  .  .

נעים להכיר-

שמי מיכל, בת 44. נשואה לרביב ואמא ל-2 מתבגרים.

יש לי דרך עבודה ייחודית שנותנת מענה רחב לגוף ולנפש, דרך עבודה שמתייחסת באופן מדוייק ומכוון לצרכי הגוך הנשי, מרגיעה את מערכת העצבים ובכך עוזרת לגוף להחלים ולמנוע החמרה בתסמינים ועוזרת לייצר שינוי מהותי ומשמעותי בחיים.

הגעתי לרפואה הסינית והשיאצו ,כשהייתי צעירה וסקרנית בת 22. מאז עברו הרבה מים בנהר החיים שלי, פגשתי, טיפלתי ולוויתי נשים בדרכן, ברגעי מצוקה וכאב לצד רגעים מלאי אהבה , חיים ושמחה. 

עסקתי ברפואת נשים למן הרגע הראשון, ממש בסיום הלימודים, אך כל זה תפס נפח רחב הרבה יותר בתוך ליבי ובעשייה שלי מהרגע שהפכתי לאמא בעצמי. הכרתי את החוכמה הנשית המתבטאת בגוף, המחזוריות הנשית ולצידה גם התמודדויות אין ספור.

אני נהנית לעבוד, לחקור ולחרוש את השדה הנשי, פגשתי מאות מטופלות שדרכן אני מכירה עוד ועוד את הסיפורים, הקשיים, ההתלבטויות והאתגרים הפיזיים והרגשיים של נשים ואת הדרך הטובה להחלמה וריפוי.

ככל שעוברות השנים, אני מאמינה ומבינה יותר ויותר כמה חשובה היא תחזוקת הגוף, ומניעת מחלות,  לא רק להגיע ברגע של מצוקה, אלא לתמוך בעצמינו, להכיל, לחזק ולשמור על עצמינו ולכן אני ממליצה להגיע לטיפולי תחזוקה ואהבה.לימודים- רפואה סינית ושיאצו במדיסין ת"א, 4 שנים של כייף גדול. לימודי התמחות בריאות נשית במרכז אלה. לימודי תקשורת מקרבת, שנתיים של חגיגה אמיתית עם ארנינה קשתן, לימודי ריפוי אנרגטי, הורים מרפאים ותקשור אנרגטי עם חנה פילניק איתה אני לומדת עד היום, לימודי קונסטלציה משפחתית שממש הבהירה דברים שתמיד הרגשתי, הכשרה מדקרים ללא גבולות- AWB עמותה המסייעת לנפגעי טראומה בישראל ובעולם, באמצעות מעגלי רפואה, מתנדבת במעגל רפואה מטעם מדקרים ללא גבולות במחלקה להפרעות אכילה, באר יעקב, לימודי בסיס בטוח- עבודה עם טראומה מורכבת, התפתחותית, רגשית. מתרגלת תנועה, יוגה, רוקדת, עושה הרבה מדיטציה.

מחכה לך עם תקווה ואהבה, מיכל 050-2201185 , הקליניקה ברחובות.

את יכולה לכתוב לי גם כאן-(רשמי לי גם במה מדובר)

   

מילים שנכתבו לי . . .

  • "הי מיכל, יצא לי לחשוב עלייך ולהמליץ לכל מי שרק צריכה!  היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה". 


  • "הגעתי למיכל לפני שש שנים כי חיפשתי מטפלת לגוף שלי. מהר מאוד הבעייה נפתרה ומיכל היתה למטפלת הנפש-גוף שלי.מיכל תמכה בי במשך שנים רוויי שינויים, מתחים,בלבולים וצמיחה, מלא צמיחה :). תמכה בי ברבדים עמוקים ביותר של הנפש והנשמה שמבטאים עצמם דרך הגוף. בזכות זה התחברתי לנשיות שלי באופן שונה. המפגשים עם מיכל לימדו אותי להקשיב יותר לגוף שלי, להיות כלפיו (וכלפי עצמי) בסליחה, חמלה ובעיקר באהבה". אורית

 לעוד המלצות - ליחצי כאן.