בשקט, הכל יסתדר למקומו

נעים להכיר    

ברוכה הבאה, שמחה שאת כאן. שמי מיכל ואני מטפלת ברפואה סינית ומלווה תהליכי ריפוי ובריאות, המתמחה בבריאות האישה ובטראומה.

במהותי אני חוקרת, אוהבת לפרק דברים עד היסוד, להגיע עד שורש הדברים. אני מביאה איתי גם לקליניקה את היכולת להבין לעומק, לזהות את מקור הדברים ובכך לעזור להשיג בריאות, חיוניות והצלחה.

אני מטפלת מעל 20 שנה ברפואה סינית ותקשורת מקרבת, שזאת הדרך הייחודית שלי לשלב בין בריאות גופנית ונשית לבין הבנה טיפולית על חשיבות הקשר הטיפולי המכיל והבטוח. 

רואה בקליניקה לאורך השנים מה טיפול עושה לחיים של אישה וזה סיפוק אדיר, איך אנחנו משיגות תוצאות, חוסן נפשי, רירית טובה, זקיקים יפים, תחושה של נשימה שנכנסת, הריונות שיוחלו, לידות מדהימות, חיזוק של מערכת חיסונית, נשים שמרגישות מאוזנות גם בתוך גיל המעבר, סומכות על עצמן ועל גופן, לומדות עוד להרפות.  נשים מספרות שהן מרגישות חזקות יותר, עם פחות לחץ והרבה יותר רגיעה. זוהי חזרה הביתה, אל הגוף, הנשמה, הרחם וחיבור אל האדמה.

מסייעת לנשים לצלוח קשיים גופניים ורגשיים. מלווה יד ביד, בתוך תהליכים של שינוי, שינויים הורמונאליים, לאורך גיל המעבר, קשיי פוריות, אנדומטריוזיס, תהליכי IVF, כאבי מחזור, מחזור לא סדיר, קשיים רגשיים לפני מחזור, אתגרים גופניים-רגשיים שעולים בהריון, בתהליכי לידה וכמו כן מלווה גם במצבים רגישים בהם ישנם פצעים טראומתיים כמו אובדן הריון, פגיעה מינית ופצעי ילדות המבקשים מקום.

בואי לקבל מקום, לטפל בגוף ולהקשיב לנפש.

 קראי עוד עליי-

אודות- לקריאה נוספת עליי לחצי כאן   תחומי ההתמחות שלי


גיל המעבר  


קשיי פוריות ותהליכי IVF
הסדרת המחזוריות החודשית
אובדן הריון
הריון ולידה
מערכת עיכולאלרגיהכאבים אורטופדייםמתח, עצבנות,מצבי רוח משתנים

  

אני משתמשת בכלים שמשלבים גוף ונפש-

בחירת הכלים בהם אשתמש בכל מפגש תלויה באבחנה שלי וברצון המטופלת, והיא דינמית


רפואה סינית
 תזונה, כוסות רוח

 
עיסוי בטן, שיאצו
 
תקשורת מקרבת NVC ,יחסים וקשר

 
עבודה אנרגטית- אנרגיית אור


 
נשימה


 

מילים שכתבו לי

"הי מיכל, יצא לי לחשוב עלייך ולהמליץ לכל מי שרק צריכה!  היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה". 

"הי מיכל,  בזכותך, חוויתי את ההריון הבריא ביותר שהיה לי. עזרת לי בכל שלב ושלב למצוא את האיזון, לקרוא נכון את הסימנים שהגוף שלח לי ולהיות קשובה אליהם. תודה תודה תודה" . לני

 

"הגעתי למיכל לפני שש שנים כי חיפשתי מטפלת לגוף שלי. מהר מאוד הבעייה נפתרה ומיכל היתה למטפלת הנפש-גוף שלי.מיכל תמכה בי במשך שנים רוויי שינויים, מתחים,בלבולים וצמיחה, מלא צמיחה :). תמכה בי ברבדים עמוקים ביותר של הנפש והנשמה שמבטאים עצמם דרך הגוף. בזכות זה התחברתי לנשיות שלי באופן שונה. המפגשים עם מיכל לימדו אותי להקשיב יותר לגוף שלי, להיות כלפיו (וכלפי עצמי) בסליחה, חמלה ובעיקר באהבה". אוריתלעוד המלצות - לחצי כאןחוברת חינמית לאמהות לנערות.

אם את אמא לבת, שהיא לקראת קבלת הווסת או בשנה הראשונה ואת מעוניינת לקבל מידע וכלים שיעזרו לך לתווך לה את הנושא בצורה מקרבת ומקצועית, הכנתי לך מדריך להורדה בחינם, לא תצטרכי להרשם, זה כאן בשבילך.

חוברת להורדה בחינם לאמהות לנערות לקראת קבלת הווסת