נעים להכיר


 

מעברי חיים נשיים עשויים להשפיע עמוקות על חייה של אישה, לכן כשאישה מקבלת ידע לצד תמיכה במעברי החיים המשמעותיים שלה, נפתחות לה אפשרויות חדשות והיכולת הפשוטה והמולדת- להבריא, לשחרר את המיותר,  לקחת בעלות על גופה, על החלטותיה, על הדרך שלה, להרגע ולהתקרב אל עצמה. 

חשוב לי ליצור עבורך מרחב בטוח, בו תוכלי לשתף ולקבל מענה, גם לקשיים הגופניים וגם הרגשיים. 

אני מביאה איתי כלים רבים ומופלאים של ריפוי, רפואת אדמה ורוח שעוזרים לבריאות ויצירת מציאות מיטיבה ושופעת. 

מה קורה בטיפול?

במרחב בו אני בשירות של אהבה, את יכולה להיות את ואתה יכול להיות אתה. אני רואה אתכם, רואה את היופי ואת הטוב, אפשר לנשום. נעשה סדר בין הצרכים של הגוף לבין הקשבה לרחם, ללב ולשינוי שמבקש להיוולד. 

תכלס- הלכה למעשה- 

אני מטפלת בטווח רחב של בעיות פיזיות, עם הרבה נסיון בבעיות הורמונאליות, פוריות, כניסה להריון, כאבי ווסת והפרעות במחזור החודשי, בלוטת התריס, הריון ולידה וגיל המעבר. מטפלת בבעיות גניקולוגיות כאנדומטריוזיס ובעיות שקשורת לואגינה ולרחם. מלווה נשים לאחר הפלה טבעית או יזומה, אובדן או לידה שקטה.  מטפלת גם בבעיות מע' העיכול, הפרעות שינה, חיזוק מערכת חיסונית, מע' הנשימה, הפרעות אוטואימוניות, הפרעות בקצב לב, כאבי גב ועוד. 

 קצת מנסיוני-

מרפאה בשירות אמא אדמה. מטפלת ברפואה סינית משנת 1998, מטפלת שיאצו עם תוספת של אנפוקו הנפלא (עיסוי בטן).  מתמחה בפוריות , הריון, לידה גיל מעבר. מלווה נשים במעברי החיים, ברגעי אתגר,קושי ורצון לשינוי, למעשה אלו הם מעברי חניכה נשית. ברקע, למדתי קונסטלציה משפחתית ותקשורת מקרבת אשר הטמיעו בי כלים וידע אשר הולכים איתי בטיפול ובכלל.  מטפלת בטראומה דרך שיחה, עיבוד וחיזוק הגוף.  מפתחת שיטת הילינג רחם. עובדת כמדקרת בחדרי הלידה של בי"ח תל השומר-שיבא. 


מיכל  050-2201185 , הקליניקה ברחובות.


רוצה להשאיר לי הודעה? לשאול שאלה?

 


מילים שכתבו לי

"הי מיכל, יצא לי לחשוב עלייך ולהמליץ לכל מי שרק צריכה!  היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה". 

"הי מיכל,  בזכותך, חוויתי את ההריון הבריא ביותר שהיה לי. עזרת לי בכל שלב ושלב למצוא את האיזון, לקרוא נכון את הסימנים שהגוף שלח לי ולהיות קשובה אליהם. תודה תודה תודה" . לני

 

"הגעתי למיכל לפני שש שנים כי חיפשתי מטפלת לגוף שלי. מהר מאוד הבעייה נפתרה ומיכל היתה למטפלת הנפש-גוף שלי.מיכל תמכה בי במשך שנים רוויי שינויים, מתחים,בלבולים וצמיחה, מלא צמיחה :). תמכה בי ברבדים עמוקים ביותר של הנפש והנשמה שמבטאים עצמם דרך הגוף. בזכות זה התחברתי לנשיות שלי באופן שונה. המפגשים עם מיכל לימדו אותי להקשיב יותר לגוף שלי, להיות כלפיו (וכלפי עצמי) בסליחה, חמלה ובעיקר באהבה". אורית


לעוד המלצות - ליחצי כאן