נעים להכיר

 

 

מעברי חיים נשיים עשויים להשפיע עמוקות על חייה של אישה, לכן כשאישה מקבלת ידע לצד תמיכה במעברי החיים המשמעותיים שלה, נפתחות לה אפשרויות חדשות והיכולת הפשוטה והמולדת- להבריא, לשחרר את המיותר,  לקחת בעלות על גופה, על החלטותיה, על הדרך שלה, להרגע ולהתקרב אל עצמה. 

חשוב לי ליצור עבורך מרחב בטוח, בו תוכלי לשתף ולקבל מענה, גם לקשיים הגופניים וגם הרגשיים. 

אני מטפלת בטווח רחב של בעיות פיזיות, עם הרבה נסיון בבעיות הורמונאליות, פוריות, כניסה להריון, כאבי ווסת והפרעות במחזור החודשי, בלוטת התריס, הריון ולידה וגיל המעבר. מטפלת בבעיות גניקולוגיות כאנדומטריוזיס ובעיות שקשורת לואגינה ולרחם. מלווה נשים לאחר הפלה טבעית או יזומה, אובדן או לידה שקטה. 

מטפלת בקליניקה גם בבעיות מע' העיכול, הפרעות שינה, חיזוק מערכת חיסונית, מע' הנשימה, הפרעות אוטואימוניות, הפרעות בקצב לב, כאבי גב ועוד. 

בסיום התהליך נשים משתפות אותי שלצד ההצלחה הפיזית, הן חוות את הזמן בטיפול כמרחב מעורר תקווה, רגיעה והעמקה של נוכחות ושקט.

אני משלבת בטיפול: דיקור סיני, שיחה , שיאצו, אמפוקו בטן, תזונה סינית.

קצת מנסיוני-

לימודי רפואה סינית ושיאצו מדיסין תל אביב.  ההתמחות בבריאות נשית וגניקולוגיה סינית במרכז אלה.  למדתי ממורים נפלאים בארץ ומחו"ל קורסים רבים סביב- בריאות האגן, הפאשיה, הסרעפת ומודל הסרעפות האנרגטי.  לימודי אנפוקו בטן אמוציונאלי.

לצד לימוד הרפואה הסינית והגוף, למדתי במשך שנתיים עם ארנינה קשתן, תקשורת מקרבת- לא אלימה של מארשל רוזנברג. המשכתי בלימודים אלו בקורסים והכשרות והיום אני גם מלמדת קורסי בסיס של תקשורת מקרבת.

למדתי במשך שנה, לימודי קונסטלציה משפחתית, העוסקת בהבנה של טראומה דורית והעברה בין דורית. בנוסף, למדתי קורס הכשרה לטיפול אינטגרטיבי עם הסתכלות סומטית בטראומה.

בשנה האחרונה אני עובדת כחלק מצוות, בחדרי הלידה של בי"ח תל השומר-שיבא. זהו שילוב נדיר ומקסים של אינטגרציה בין רפואה מערבית לסינית וזה עובד נפלא. 

מחכה לשמוע ממך, מיכל  050-2201185 , הקליניקה ברחובות.


רוצה להשאיר לי הודעה? לשאול שאלה?

 


מילים שכתבו לי

"הי מיכל, יצא לי לחשוב עלייך ולהמליץ לכל מי שרק צריכה!  היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה". 

"הי מיכל,  בזכותך, חוויתי את ההריון הבריא ביותר שהיה לי. עזרת לי בכל שלב ושלב למצוא את האיזון, לקרוא נכון את הסימנים שהגוף שלח לי ולהיות קשובה אליהם. תודה תודה תודה" . לני

 

"הגעתי למיכל לפני שש שנים כי חיפשתי מטפלת לגוף שלי. מהר מאוד הבעייה נפתרה ומיכל היתה למטפלת הנפש-גוף שלי.מיכל תמכה בי במשך שנים רוויי שינויים, מתחים,בלבולים וצמיחה, מלא צמיחה :). תמכה בי ברבדים עמוקים ביותר של הנפש והנשמה שמבטאים עצמם דרך הגוף. בזכות זה התחברתי לנשיות שלי באופן שונה. המפגשים עם מיכל לימדו אותי להקשיב יותר לגוף שלי, להיות כלפיו (וכלפי עצמי) בסליחה, חמלה ובעיקר באהבה". אורית


לעוד המלצות - ליחצי כאן