חוכמת הגוף הנשי מלווה אותנו בכל רגע בחיינו,

שומרת על בריאות הגוף כולו, על יכולת הפוריות ועל שינויים הורמונאליים.

אך לפעמים יש צורך לקבל תמיכה בדרך,

לחזק ולהעצים את כוחות הגוף, הרחם והנפש.

דרך דיקור, מגע, הדרכה ושיחה,

תוכלי לחזק את הבריאות הכללית ואת הבריאות הנשית,

להרגיש פחות לבד, למצוא את הדרך- ולהרגע.

בואי באהבה, מיכל.


שלום ונעים להכיר-

נעים להכיר, שמי מיכל גז עייש, כ-20 שנה אני מלווה נשים במעגלי החיים, באמצעות רפואה סינית ושיאצו ומתמחה בנשים וגניקולוגיה.
העבודה שלי מתמקדת בפוריות, כניסה להריון, ויסות המחזוריות החודשית, ליווי הריון ולידה, שינויי אמצע החיים וגיל המעבר. בטיפול, בנוסף לכלים מתוך הרפואה הסינית, אני משלבת כלים מעולם תקשורת מקרבת, הקשבה לגוף, עבודת נשימה וקריאה אנרגטית.

יצרתי דרך עבודה ייחודית שנותנת מענה רחב לגוף ולנפש ולצרכים הייחודיים שלך כאישה, עם דגש על רגש, מודעות וחיבור למשאבים של הגוף והנפש.

במשך 20 שנה, אני מטפלת ומלווה מאות נשים בדרכן, ברגעי מצוקה וכאב לצד רגעי הצלחה מלאי אהבה , חיים ושמחה.
בסיום התהליך נשים משתפות אותי שלצד ההצלחה הפיזית, הן זכו למרחב בטוח, תקווה ורגיעה, העלאת הביטחון העצמי והעמקה של נוכחות ושקט.

אם את מתחברת לאמונה שהגוף הנשי טומן בתוכו באופן טבעי כוחות של ריפוי, אהבה וצמיחה בכל שלב, מחפשת חיבור לידע הנשי, מחפשת דרך לשפר את הפוריות ואת האיזון ההורמונאלי שלך תוך טיפול וליווי במעגל החיים הנשי שלך- אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ ללא התחייבות מצידך.

מחכה לשמוע ממך, מיכל.

מיכל 050-2201185 , הקליניקה ברחובות.

   


מילים שכתבו לי

"הי מיכל, יצא לי לחשוב עלייך ולהמליץ לכל מי שרק צריכה!  היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה". 

**

"הי מיכל,  בזכותך, חוויתי את ההריון הבריא ביותר שהיה לי. עזרת לי בכל שלב ושלב למצוא את האיזון, לקרוא נכון את הסימנים שהגוף שלח לי ולהיות קשובה אליהם. תודה תודה תודה על ל"הגעתי למיכל לפני שש שנים כי חיפשתי מטפלת לגוף שלי. מהר מאוד הבעייה נפתרה ומיכל היתה למטפלת הנפש-גוף שלי.מיכל תמכה בי במשך שנים רוויי שינויים, מתחים,בלבולים וצמיחה, מלא צמיחה :). תמכה בי ברבדים עמוקים ביותר של הנפש והנשמה שמבטאים עצמם דרך הגוף. בזכות זה התחברתי לנשיות שלי באופן שונה. המפגשים עם מיכל לימדו אותי להקשיב יותר לגוף שלי, להיות כלפיו (וכלפי עצמי) בסליחה, חמלה ובעיקר באהבה". אורית

 לעוד המלצות - ליחצי כאן