חוכמת הגוף הנשי מלווה אותנו בכל רגע בחיינו,

שומרת על בריאות הגוף, על יכולת הפוריות, על לב פתוח ומשתנה ועל שינויים הורמונאליים.

אך לפעמים, יש קושי בדרך שמתבטא בגוף , בחוסר הצלחה או בכאב רגשי.

תוכלי לקבל תמיכה והדרכה,

כדי להרגיע ולחזק את הגוף והרחם,

דרך דיקור, מגע ושילוב כלים מתקשורת מקרבת,

אשמח ללוות אותך בדרכך. באהבה, מיכל.


מה את צריכה? האם אוכל לעזור לך?

אספר לך מה אני עושה, תבדקי את אם זה מה שנכון לך.

הקליניקה שלי היא בית.

בית המאפשר טיפול מקצועי והרבה מעבר לכך, יש בו אהבה, תמיכה והכלה.

אני נשארת במהלך הטיפול בחדר ולא יוצאת, חשוב לי ללוות אותך. הטיפול בחלקו הראשון כולל שיחה, עדכונים, שאלות, סקירה, דיוק של תזונה, אורח חיים, הבנת המצב ובחינת שינויים בדרך, לפעמים, כשמתאים,  זהו זמן לשיחה אמפתית עמוקה.

בחלקו השני, את נשכבת על מיטת הטיפולים, אני בודקת את הדופק, את הלשון, את הבטן. מקשיבה.

עוזרת לך למצוא את הנשימה, את ההקשבה לעצמך, להתחבר לתחושות הגוף שלך.

מחפשת את נקודות הדיקור המדוייקות. לפעמים אני עושה שיאצו, לפעמים טיפול ועיסוי בטן, לפעמים מובילה ומדריכה אותך בדמיון מודרך ולפעמים רק שקט. ומוזיקה.

המרחב כולו, בראש ובראשונה, מכוון להיות מרחב בטוח ומאפשר. זה חשוב לי מכל.


שמי מיכל, אני מטפלת ברפואה סינית לנשים לבריאות נשית מזה 18 שנים,פוריות ובעזרה בכניסה להריון, ליווי טיפולי פוריות, הפרעות במחזור החודשי, שחלות פוליציסטיות, ליווי הריון, אובדן הריון, עיבוד לידה, גיל מעבר. מטפלת ומלמדת תקשורת מקרבת.

                                                                 .  .  .

נעים להכיר-

שמי מיכל, בת 44. נשואה לרביב ואמא ל-2 מתבגרים. הגעתי לרפואה הסינית והשיאצו ,כשהייתי צעירה וסופר סקרנית בת 22. מאז עברו הרבה מים בנהר החיים שלי, פגשתי, טיפלתי ולוויתי נשים בדרכן אל ההריון הנכסף, ברגעי מצוקה וצער וברגעים מלאי באהבה , החיים והשמחה. 

עסקתי ברפואת נשים למן הרגע הראשון, ממש בסיום הלימודים, אך כל זה תפס נפח רחב הרבה יותר בתוך ליבי ובעשייה שלי מהרגע שהפכתי לאמא בעצמי. הבנתי כמה עמוקה, יפה, מאתגרת, כואבת , מטלטלת ומשוגעת היא הדרך הנשית, דרך הרחם, האמהות, הזוגיות וההורות. למדתי את עומק החוכמה הנשית המתבטאת בגוף, המחזוריות הנשית ולצידה גם התמודדויות אין ספור. יש לי נסיון רב בליווי נשים במעברי החיים, בזמנים של תפנית או צומת, משבר והצלחה. 

אני משלבת כלים רבים, דרך ארוכה שעברתי אני בעצמי, על בשרי, דרך שעברה יילדה להורים מתגרשים וכל הטלטלה שהתלוותה לכך (והתלוותה). במשך השנים, אני לומדת ומגלה רבדים נסתרים של ריפוי הגוף והנפש ומזכירה לי ולנשים שאני מלווה גם את כוחה של הנשמה, לתקן, לרפא ולהאיר. אני מאמינה גם שרחם של אישה, יודעת. את הזמן הנכון, יודעת לרפא את עצמה וכמו כן גם הנפש יודעת להחלים לב שבור.

 ככל שעוברות השנים, אני מאמינה ומבינה יותר ויותר כמה חשובה היא תחזוקת הגוף, לא רק להגיע ברגע של מצוקה, אלא לתמוך בעצמינו, לפנק, לחזק, לשמור על עצמינו ולכן אני ממליצה להגיע לטיפולי תחזוקה ואהבה.

לימודים- רפואה סינית ושיאצו במדיסין ת"א, 4 שנים של כייף גדול. לימודי התמחות בריאות נשית במרכז אלה. לימודי תקשורת מקרבת, שנתיים של חגיגה אמיתית עם ארנינה קשתן, לימודי ריפוי אנרגטי, הורים מרפאים ותקשור אנרגטי עם חנה פילניק איתה אני לומדת עד היום, לימודי קונסטלציה משפחתית שממש הבהירה דברים שתמיד הרגשתי, הכשרה מדקרים ללא גבולות- AWB עמותה המסייעת לנפגעי טראומה בישראל ובעולם, באמצעות מעגלי רפואה, מתנדבת במעגל רפואה מטעם מדקרים ללא גבולות במחלקה להפרעות אכילה, באר יעקב, לימודי בסיס בטוח- עבודה עם טראומה מורכבת, התפתחותית, רגשית. מתרגלת תנועה, יוגה, רוקדת,

מחכה לך עם תקווה ואהבה, מיכל 050-2201885 , הקליניקה ברחובות.

את יכולה לכתוב לי גם כאן-(רשמי לי גם במה מדובר)

   

. . .

  • "הי מיכל, יצא לי לחשוב עלייך ולהמליץ לכל מי שרק צריכה!  היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה".


  • "הגעתי למיכל לפני שש שנים כי חיפשתי מטפלת לגוף שלי. מהר מאוד הבעייה נפתרה ומיכל היתה למטפלת הנפש-גוף שלי.מיכל תמכה בי במשך שנים רוויי שינויים, מתחים,בלבולים וצמיחה, מלא צמיחה :). תמכה בי ברבדים עמוקים ביותר של הנפש והנשמה שמבטאים עצמם דרך הגוף. בזכות זה התחברתי לנשיות שלי באופן שונה. המפגשים עם מיכל לימדו אותי להקשיב יותר לגוף שלי, להיות כלפיו (וכלפי עצמי) בסליחה, חמלה ובעיקר באהבה". אורית