נעים להכיר

 מטפלת ותיקה ברפואה סינית, מדקרת גוף נפש,  מטפלת ברפואת נשים הוליסטית סביב פוריות, הריון, לידה וגיל המעבר. כמו כן, טיפול רגיש טראומה ויצירת מרחב בטוח.

 

מעברי חיים נשיים עשויים להשפיע עמוקות על חייה של אישה, לכן כשאישה מקבלת ידע לצד תמיכה במעברי החיים המשמעותיים שלה, נפתחות לה אפשרויות חדשות והיכולת הפשוטה והמולדת- להבריא, לשחרר את המיותר,  לקחת בעלות על גופה, על החלטותיה, על הדרך שלה, להרגע ולהתקרב אל עצמה.

אני מטפלת בטווח רחב של בעיות פיזיות ומתמחה בבעיות הורמונאליות, פוריות, כניסה להריון, כאבי ווסת והפרעות במחזור החודשי, בלוטת התריס, הריון ולידה וגיל המעבר. מלווה נשים בבית חולים "שיבא" בחדרי הלידה ובמחלקת יולדות. מטפלת בבעיות גניקולוגיות כאנדומטריוזיס ובעיות שקשורת לואגינה ולרחם. מלווה נשים לאחר הפלה טבעית או יזומה, אובדן או לידה שקטה. 

מטפלת בקליניקה גם בבעיות מע' העיכול, הפרעות שינה, חיזוק מערכת חיסונית, מע' הנשימה, הפרעות אוטואימוניות, הפרעות בקצב לב, כאבי גב ועוד. 

בסיום התהליך נשים משתפות אותי שלצד ההצלחה הפיזית, הן חוות את הזמן בטיפול כמרחב בטוח, מעורר תקווה, רגיעה והעמקה של נוכחות ושקט.

אני משלבת בטיפול: שיחה רגישה, דיקור סיני, שיאצו, אמפוקו בטן, הכוונה בתזונה וצמחי מרפא.

קצת מנסיוני-

לימודי רפואה סינית ושיאצו מדיסין תל אביב.  ההתמחות בבריאות נשית וגניקולוגיה סינית במרכז אלה.  למדתי ממורים נפלאים בארץ ומחו"ל קורסים רבים סביב- בריאות האגן, הפאשיה, הסרעפת ומודל הסרעפות האנרגטי.  לימודי אנפוקו בטן אמוציונאלי.

לצד לימוד הרפואה הסינית והגוף, למדתי במשך שנתיים עם ארנינה קשתן, תקשורת מקרבת- לא אלימה של מארשל רוזנברג. המשכתי בלימודים אלו בקורסים והכשרות והיום אני גם מלמדת קורסי בסיס של תקשורת מקרבת.

למדתי במשך שנה, לימודי קונסטלציה משפחתית, העוסקת בהבנה של טראומה דורית והעברה בין דורית. בנוסף, למדתי קורס הכשרה לטיפול אינטגרטיבי עם הסתכלות סומטית בטראומה.

בשנה האחרונה אני עובדת כחלק מצוות, בחדרי הלידה של בי"ח תל השומר-שיבא. זהו שילוב נדיר ומקסים של אינטגרציה בין רפואה מערבית לסינית וזה עובד נפלא. 

מחכה לשמוע ממך, מיכל  050-2201185 , הקליניקה ברחובות.


רוצה להשאיר לי הודעה? לשאול שאלה?

 


מילים שכתבו לי

"הי מיכל, יצא לי לחשוב עלייך ולהמליץ לכל מי שרק צריכה!  היית לי למשענת בתקופה מאוד מאתגרת של טיפולי פוריות מרים וקשים ולאחר מכן במהלך הריון ראשון. הפגישות איתך עזרו לי למצוא כוחות בעצמי, להאמין בגוף שלי ובנשיות ולצלוח אתגר נשי ואישי לא פשוט שבו הרגשתי שהגוף בוגד בי. על העזרה שלך בתהליך,השיחות,הדיקור, הדמיון המודרך ושלל הקסמים שהפעלת:) ושעזרו לי לשמור על שפיות בתקופה לא שפויה, תמיד אהיה אסירת תודה". 

"הי מיכל,  בזכותך, חוויתי את ההריון הבריא ביותר שהיה לי. עזרת לי בכל שלב ושלב למצוא את האיזון, לקרוא נכון את הסימנים שהגוף שלח לי ולהיות קשובה אליהם. תודה תודה תודה" . לני

 

"הגעתי למיכל לפני שש שנים כי חיפשתי מטפלת לגוף שלי. מהר מאוד הבעייה נפתרה ומיכל היתה למטפלת הנפש-גוף שלי.מיכל תמכה בי במשך שנים רוויי שינויים, מתחים,בלבולים וצמיחה, מלא צמיחה :). תמכה בי ברבדים עמוקים ביותר של הנפש והנשמה שמבטאים עצמם דרך הגוף. בזכות זה התחברתי לנשיות שלי באופן שונה. המפגשים עם מיכל לימדו אותי להקשיב יותר לגוף שלי, להיות כלפיו (וכלפי עצמי) בסליחה, חמלה ובעיקר באהבה". אורית


לעוד המלצות - ליחצי כאן

קורונה

לאחר חיסון- אם יש לך תופעות לואי אחרי החיסון, אם הגוף יצא מאיזון ואת/ה חווה חולשה, ריקנות, דופק לב לא סדיר, פריחה, פציאליס, כאבי שרירים, בעיות בעיכול ועוד, ניתן לטפל ולעזור.

לאחר קורונה- אם עוד לא חזרתם לעצמכם, אם העייפות גדולה ועוד שלל תסמינים שעדיין מורגשים בגוף, תסמיני לונד קוביד אצל כל אחד עשוי להיות שונה. אפשר וכדאי לטפל ולשקם את הגוף.

נצבר כבר המון ידע לעזור,

דרך חיזוק מערכת חיסונית, חיזוק המקום הפגיע (כל אחד יכול להפגע בדרך שונה בהתאם למקום רגיש יותר) , עזרה בויסות העצבי.

 שילוב של דיקור, פורמולת צמחים ומגע מכיל- אפשר לעזור לחזרה לבריאות.

תתייעצו איתי. באהבה,מיכל.